abercrombie and fitch sk

 
 
 

 
 
 
 
Abercrombie & Fitch Parfum

 

Abercrombie & Fitch je americká lifestylová značka, ktorá existuje v tej či onej podobe od roku 1892. Prvý obchod založil David Abercrombie a Ezra Fitch, kde predávali značkové športové odevy na Manhattane, NY. Spoločnosť Abercrombie & Fitch bola zavretá v roku 1976, ale v roku 1978 ju obnovil retailer Oshman, ktorý odkúpil značku a v jej mene začal robiť zásielkový predaj.

Abercrombie & Fitch dnes sídli v Ohiu a v súčasnej dobe má viac ako 300 predajní v Spojených štátoch, Kanade, Puerto Ricu, Európe a Ázii. Spoločnosť je známa svojou vysokou kvalitou oblečenia. Ich cieľovými zákazníkmi je dobre zabezpečená mládež, teda ich cenová politika je zameraná na zámožnejšiu časť spoločnosti. Spoločnosť má niekoľko divízií:

  • Abercrombie – detské oblečenie
  • Hollister – cenovo dostupnejšie oblečenie pre mládež
  • Gilly Hicks – Austrálska Abercrombie & Fitch, ktorá predáva spodnú bielizeň

 

Spoločnosť využíva predajných partnerov na uvedenie nových výrobkov na trh. Obchodní spoločníci sú už aj zvyknutí na ich kontroverzné reklamné kampane v ktorých sa objavujú polonahé modelky.

Najpredávanejšia vôňa spoločnosti „fierce“  bola uvedené na trh v roku 2002. Prvá Abercrombie & Fitch vôňa bola uvedená na trh v roku 1990 a volala sa „Woods“. Značka predáva parfumy aj pre ženy.

 

 
 

ABERCROMBIE & FITCH

 
ABERCROMBIE & FITCH - Fierce
Panske
S500 Alternatívna vôňa k parfumu

ABERCROMBIE & FITCH - Fierce

15,00 €

 
 

 

Parfumy Abercrombie & Fitch boli vyrobené v spolupráci s parfumistami  Christophe Laudamiel and Bruno Jovanovic.