ANTONIO BANDERAS

 
 
 

 
 
 
 
Antonio Banderas Parfum

 

José Antonio Domínguez Banderas, lepšie známy pre medzinárodných filmových fanúšikov ako Antonio Banderas je španielsky herec, režisér, filmový producent a spevák. Narodil sa v roku 1960. Antonio Banderas mal skôr sen stať sa futbalovou hviezdou, ale zranenie mu jeho ašpirácie nedovoľovalo naplniť. Začal skúmať divadlo a pracoval na niekoľkých malých projektoch v Španielsku. Snažil sa dostať do priazne slávneho španielskeho režiséra Pedra Almodóvara. To sa mu nakoniec aj podarilo a ten ho obsadil do roly vo filme "Laberinto de pasiones" ("Labyrint vášne").  Tento pohľadný a talentovaný mladý herec upútal pozornosť Hollywoodu a v roku 1992 debutoval s filmom „The Mambo Kings“. Jeho rola vo filme Philadephia po boku Toma Hanska v roku 1993 uviedla jeho kariéru na celoamerickú dráhu a začal dostávať pracovné ponuky po boku takých hviezd ako sú Tom Cruise, Brad Pitt, Madonna a Catherine Zeta-Jones. Banderas vyhral alebo bol nominovaný na rad ocenení v oboch španielskom aj hollywoodskom filmovom priemysle. Dostal hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy v roku 2005.

Antonio Banderas spolupracoval so slávnou španielskou spoločnosťou Puig, aby na trh s veľkým úspechom uviedol niekoľko parfumov.

 

 
 

ANTONIO BANDERAS

 
ANTONIO BANDERAS - Antonio
Panske
S501 Alternatívna vôňa k parfumu

ANTONIO BANDERAS - Antonio

15,00 €

 
 

 

Parfumy Antonio Banderas boli vyrobené v spolupráci s parfumistami Olivier Crespo, Elisabeth Vidal, Rosendo Mateu, Pierre Wargnye a Christophe Raynaudova.