ARMAND BASI

 
 
 

 
 
 
 
Armand Basi Parfum

Armand Basi je španielska módna a lifestylová značka. Bol založená zakladateľkou Mercedes Basi, ktorá otvorila svoj prvý obchod v Barcelone, v Španielsku, v roku 1940. Špecializovala sa na pletený tovar vyrobený z vysoko kvalitnej škótskej priadze. Jej obchod bol finančne úspešný a v roku 1958 jej synovia, Armand a Josep, boli schopní prevziať kontrolu nad operáciou. Podarilo sa im vytvoriť prvú továreň vyrábajúcu prémiové úpletové odevy.  Spoločnosť Armand Basi sa od tej doby zameriaval na vysoko kvalitný zákaznícky servis a módne odevy vysokej kvality. Ich úplety boli pôvodne predávané v zazmluvnených obchodoch pre Armand Basi a pokračovali v otváraní vlastných predajní. Prvé butiky boli otvorené v španielsku a nesledovala Európa, Ázia a Severná Amerika.

V dnešnej dobe sa značka zameriava na strednú vrstvu a vyššiu strednú vrstvu mladých profesionálov oboch pohlaví.

Aby značka Armand Basi mohla definovať svoj štýl aj v inom odvetví, firma otvorila parfumovú divíziu. Armand Basi Homme je drevitá, korenistá a teplá vôňa pre mužov. Armand Basi Femme je jemná citrusová vôňa s nádychom jarných kvetov. Armand Basi následne vydal množstvo parfumov pre ženy a pre mužov, ale najznámejšie boli : „In Blue“ a „In Red“ .


 

 
 

ARMAND BASI

 
ARMAND BASI - Armand Basi Homme
Panske
S503 Alternatívna vôňa k parfumu

ARMAND BASI - Armand Basi Homme

15,00 €

 
 


Parfumy Armand Basi boli vyrobené v spolupráci s parfumistami Armand Basi fragrances were made in collaboration with perfumers Olivier Cresp, Jean-Pierre Bethouart, Fabrice Pellegrin, Sylvie Fischer, Alberto Morillas, Francis Kurkdjian, Francoise Caron, Alienor Massenet and Nathalie Lorson.