Parfum BVLGARI - Omnia Crystalline - €12|Samys-parfemy

 
 
 

 
 
 
 

BVLGARI

S309 Alternatívna vôňa k parfumu

BVLGARI - Omnia Crystalline

Výrobca:BVLGARI
Kód produktu:S50309
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 15,00 €
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Objem: 50ml
S50309
Do 24 hodín 15,00 €
Objem: 100ml
S100309
Do 24 hodín 28,00 €
Objem: 2ml
SV309
Do 24 hodín 1,00 €
Technické parametre:
Tabuľka veľkostí
:
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 15 bodov.

Omnia Crystalline je priezračné čistá a svieža vôňa. Ukrýva v súzvuku srdca a duše parfému oduševnenú a modernú ženu. Tak ako žiariaci kryštál rozžiari parfém Omnia Crystalline aj Vašu krehkú dušu. Ženy vedomé si svojej sily takto prejavia zmyselnosť, charizmu a pôvab. Žena mnohých tvári rovnako ako kryštál a zároveň v hĺbke duše jemná ako hruška a nežná ako lotosový kvet. Poteší najmä v jarných a jesenných mesiacoch, kedy oceníte jej vodnú sviežosť. Omnia Crystalline od módneho domou Bvlgari je pre modernú ženu, ktorej charizmatický pôvab nenápadne doplňuje dotyk elegancie. Nechajte sa uniesť esenciami čistoty a krásy.

Stačí niekoľko tónov a originálna a jedinečná vôňa je na svete. Ponorte sa to lahodnej zmesi jemných esencií Omnia Crystalline. Priezračnosť sviežeho bambusu a šťavnatá hruška naishi sú prvé tóny, ktoré pohladia Vašu pokožku. Dodávajú parfému nádych tajomna a objímu dušu i telo nádherným pocitom. Bodkou za tým dáva originálna štipka hlbokých drevitých tónov. Hrejivé pižmo, dubový mach a drevo guaiac ukrývajú pôvabnú hĺbku vône. V kytici rôznych vôni sa najviac vyníma hruška, lostos a vodné tóny. Omnia Crystalline od Bvlgari je kytica práve rozkvitnutých kvetov na podklade číreho kryštálu ako symbol žiarivého lúča života a energie.

 

Hlava:

  • bambus
  • hruška nashi

Srdce:

  • lotos
  • čaj

Základ:

  • pižmo
  • dubový mach
  • drevo guaiac

 

 

Lotos je kvetom staroveku dlho spájaný s kultúrou a náboženstvom. Lotos rastie v stojatých alebo pomaly tečúcich vodách Ázie. Prirovnanie čistoty k lotosovému kvetu symbolizuje jeho schopnosť zachovania si čistoty a nemožnosť zašpiniť sa tekutými nečistotami. Na jeho povrchu sa nachádzajú drobné kryštály, ktoré pomáhajú tekutinám pri rýchlom odtekaní. Vôňa lotosového kvetu je veľmi upokojujúca a navodzuje príjemnú atmosféru. Lotos je národným kvetom Indie.

Pižmo alebo mošus je veľmi prenikavá a páchnuca látka, ktorá sa štruktúrou podobá feromónu. Dá sa zaobstarať z podkožného vaku samca kabara pižmového žijúceho v strednej Ázií.  Používajú ho na označovanie svojho územia. Údajne sa jedná o afrodiziakum a preto sa stalo obľúbeným doplnkom v mnohých výrobkoch. Parfuméri ho využívajú kvôli jeho schopnosti dodať vôni prenikavé, mäkké a zmyselné tóny, ktoré dokážu vyvíjanú vôňu zaobliť.  Používa sa tiež ako fixátor k predlženiu trvanlivosti vône parfémov. Samozrejme v dnešnej modernej a technicky vyspelej dobe vieme tento výťažok získavať synteticky.