Parfum CACHAREL - Gloria - €12|Samys-parfemy

 
 
 

 
 
 
 

CACHAREL

S312 Alternatívna vôňa k parfumu

CACHAREL - Gloria

Výrobca:CACHAREL
Kód produktu:S50312
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 15,00 €
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Objem: 50ml
S50312
Do 24 hodín 15,00 €
Objem: 100ml
S100312
Do 24 hodín 28,00 €
Objem: 2ml
SV312
Do 24 hodín 1,00 €
Technické parametre:
Tabuľka veľkostí
:
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 15 bodov.

Dámska vôňa Gloria od Cacharel je zmesou klasiky a moderny, ale hlavne nadčasovej elegancie, ktorá zaručuje úspech. Jemnú ženskú dušu a krehkú nevinnosť dievčaťa Vám bude pripomínať vanilka. Jemná a zároveň omamná vôňa sa stane Vašim balzamom na dušu. Nechajte si pohladiť svoje zmysly a nasávajte pokoj pomocou parfému Gloria. Staňte sa nedotknutým dievčaťom s mladistvým pôvabom, očarujúcim pohľadom, bezbrannou zraniteľnosťou no okúzľujúcou charizmou. Muži Vám budú padať k nohám.

Jednoducho a stručne povedané, Gloria je parfém plný kvetín, kde sa najviac vyníma vanilka, ktorú zjemňujú hrejivý základ. Kvety rozkvitnutého ibišteka, ruže a ostatných bielych kvetov akoby ponorené do mandľového a višňového likéru. Biele korenie zintenzívni vône. Céder a styrax zvýraznia hĺbku a celý parfém zjemnia. Nad tým všetkým kraľuje sladká vanilka, ktorú si zamiluje každý. Vynikajúca voľba pre milovníkov sladkej vanilky.

Nie len trhy s parfémami ale aj iné, sú dynamickými mechanizmami plnými zmien. Nové parfémy pre nezáujme zanikajú, prípade staré parfémy sú reevidované a omladzované. Toto však nie prípad dámskej vône Gloria od módneho domu Cacharel. Jej prítomnosť na trhu od 2002 bez zmeny zaručuje kvalitu a  obľúbenosť.

 

Hlava:

 • jantár
 • ibištek
 • amaretto
 • bulharská ruža

Srdce:

 • biele korenie
 • jantár
 • vanilka
 • biele kvety

Základ:

 • fazuľa tonka
 • mandle
 • višňa
 • céder
 • styrax

 

 

Jantár je živica, ktorá pochádza zo smreku.  Jej najbežnejšia farba je žltá, ale môžeme sa stretnúť aj s farbou do červena, biela, no môže byť aj priehľadná. Vyzerá ako med, správa sa ako smola, je lepivá a výťažok z nej má dymový odér a používa sa pre základy s vôňou kože. Parfuméri jej použitím vedia dosiahnuť pudrovité, teplé a dramatické tóny.

Vanilka je aromatické korenie a má svoj pôvod na Madagaskare. Nepoužíva sa len na prípravu sladkých jedál a nápojov ale aj v kozmetickom priemysle. Na výrobu extraktov sa využívajú jej plody alebo semená z vanilkových strukov. Najdôležitejšou látkou je vanilín, ktorý má príjemnú vôňu a sladkú chuť. V prírodnom stave obsahuje aj mnoho ďalších organických a aromatických látok. V syntetickej podobe je jej aróma menej lahodnejšia a viac ostrejšia. Jej výťažky dodávajú najmä kvetinovým alebo jantárovým vôňam hĺbku a plnosť. Parfuméri obľubujú takisto veľkú vytrvalosť vône, ktorú vanilka poskytuje.

Céder, ktorý patrí medzi ihličnaté stromy rastie v pohoriach Himalájí a oblastiach Stredozemného mora. Bežne dorastá do dĺžky cez 20 metrov a môže sa dožiť aj 1000 rokov. Rastie v nadmorských výškach 1400 až 2500 m. n. m. Olej získaný z cédrového dreva je jednou z najstarších prísad používaných v kozmetickom priemysle. Má výraznú drevitú, korenistú, živicovú vôňu. Používa sa ako základný tón mnohých známych obľúbených parfémov. Nesmie chýbať vo výbave žiadneho parfuméra.

Styrax je ker alebo malý strom, ktorý rastie v tropických oblastiach. Voňavú esenciu obsahuje jeho živica, ktorá sa bežne používa napríklad v kadidlách. Zbierať živicu je možné z minimálne 7 ročných stromov. Jeho vôňa ja sladká, hlboká a balzamová. Mierne korenistá niekomu môže pripomínať vanilku. Aromatická krovina sa využívala okrem náboženských aj na liečiteľské účely. Upokojujúca a povzbudzujúca vôňa Vám pomôže zlepšiť vašu náladu a dostane Vás z depresívnych nálad.