CALVIN KLEIN - Euphoria - €12|Samys-parfemy

 
 
 

 
 
 
 

CALVIN KLEIN

CALVIN KLEIN - Euphoria
zväčšiť obrázok
NovinkyDámske
S317 Alternatívna vôňa k parfumu

CALVIN KLEIN - Euphoria

Výrobca:CALVIN KLEIN
Kód produktu:S50317
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 15,00 €
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Objem: 50ml
S50317
Do 24 hodín 15,00 €
Objem: 100ml
S100317
Do 24 hodín 28,00 €
Objem: 2ml
SV317
Do 24 hodín 1,00 €
Technické parametre:
Tabuľka veľkostí
:
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 15 bodov.

Dámsky parfém Euphoria od Calvin Klein uzrel svetlo sveta prvý krát v roku 2005. Od tej doby patrí medzi najobľúbenejšie vône tejto značky a bola aj niekoľko krát veľmi úspešne inovovaná. Svedčí o tom aj ocenenie FIFI z roku 2006, ktoré potvrdzuje že sa jedná o najlepšiu dámsku vôňu tohto roku. Ocenenie The Fragrance Foundation je celosvetovou zárukou najvyššej kvality v parfumérií. Parfém Euphoria je mohutne ťažká a výrazne sladká. Opojná a exotická zmes sladkého ovocia a orientálnych kvetín Vás dostanú. Budete sa cítiť očarujúco a neodolateľne. Euphoriu si vieme predstaviť ako rozkvitnutú orchideu, ktorá je najdominantnejšia spomedzi všetkých kvetín. Euphoria je vynikajú na výnimočné dni, špeciálne podujatia, slávnostné príležitosti či na navodenie erotickej atmosféry. Sladká kvetinová vôňa s drevitým podtónom podporí a vyzdvihne Vašu ohromujúcu ženskú charizmu. Okolie a blízki zostanú v nemom úžase očarení Vašou prítomnosťou. Staňte sa stredobodom pozornosti záujmu všetkých naokolo. Žiaden muž neodolá a dostanete ho do eufórie.

 

Hlava:

  • granátové jablko

Srdce

  • lotos
  • orchidea

Základ:

  • fialka
  • jantár
  • pižmo
  • mahagón

 

 

Lotos je kvetom staroveku dlho spájaný s kultúrou a náboženstvom. Lotos rastie v stojatých alebo pomaly tečúcich vodách Ázie. Prirovnanie čistoty k lotosovému kvetu symbolizuje jeho schopnosť zachovania si čistoty a nemožnosť zašpiniť sa tekutými nečistotami. Na jeho povrchu sa nachádzajú drobné kryštály, ktoré pomáhajú tekutinám pri rýchlom odtekaní. Vôňa lotosového kvetu je veľmi upokojujúca a navodzuje príjemnú atmosféru. Lotos je národným kvetom Indie.

Orchidea patrí k tropickým rastlinám. Jej kvety sa môžu pýšiť obrovskou paletou všetkých farieb a odtieňov aké si len viete predstaviť. Túto vlastnosť oceňujeme všetci, ktorý ju používame doma na skrášľovanie našich domovov. Z dôvodu že existuje viac ako 800 druhov orchideí, aj ich vône sa líšia a je ťažko formulovať čím je vôňa orchidei charakteristická. Môže sa tak stať tajným triumfom parfuméra pri vývoji nového parfému, ktorý bude obsahovať nepoznaný nový druh exotickej a úchvatnej vône orchidei. 

Jantár je živica, ktorá pochádza zo smreku.  Jej najbežnejšia farba je žltá, ale môžeme sa stretnúť aj s farbou do červena, biela, no môže byť aj priehľadná. Vyzerá ako med, správa sa ako smola, je lepivá a výťažok z nej má dymový odér a používa sa pre základy s vôňou kože. Parfuméri jej použitím vedia dosiahnuť pudrovité, teplé a dramatické tóny.

Pižmo alebo mošus je veľmi prenikavá a páchnuca látka, ktorá sa štruktúrou podobá feromónu. Dá sa zaobstarať z podkožného vaku samca kabara pižmového žijúceho v strednej Ázií.  Používajú ho na označovanie svojho územia. Údajne sa jedná o afrodiziakum a preto sa stalo obľúbeným doplnkom v mnohých výrobkoch. Parfuméri ho využívajú kvôli jeho schopnosti dodať vôni prenikavé, mäkké a zmyselné tóny, ktoré dokážu vyvíjanú vôňu zaobliť.  Používa sa tiež ako fixátor k predlženiu trvanlivosti vône parfémov. Samozrejme v dnešnej modernej a technicky vyspelej dobe vieme tento výťažok získavať synteticky.