Parfum CALVIN KLEIN - Liquid Gold Euphoria - €12|Samys-parfemy

 
 
 

 
 
 
 

CALVIN KLEIN

CALVIN KLEIN - Liquid Gold Euphoria
zväčšiť obrázok
NovinkyDámske
S318 Alternatívna vôňa k parfumu

CALVIN KLEIN - Liquid Gold Euphoria

Výrobca:CALVIN KLEIN
Kód produktu:S50318
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 15,00 €
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Objem: 50ml
S50318
Do 24 hodín 15,00 €
Objem: 100ml
S100318
Do 24 hodín 28,00 €
Objem: 2ml
SV318
Do 24 hodín 1,00 €
Technické parametre:
Tabuľka veľkostí
:
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 15 bodov.

Dámsky parfém Liquid Gold Euphoria patrí medzi posledné novinky z roku 2014 a je reedíciou jednej z najznámejších vôni módneho domu Calvin Klein. Parfém Vás dostane svojou silou ako omamná látka. Vyzýva Vás aby ste vstúpili do sveta módy, luxusu a bohatstva. Naplní Vás nevyčerpateľnou energiou, famóznou eleganciou a pocitom jedinečnosti. Exotické esencie u Vás prebudia chute korenia z orientu. Privedie Vás k vrcholu a poznáte nové druhy voňavých zážitkov Vašich zmyslov.

Limitovaná edícia Liquid Gold Euphoria je kvetinovo orientálna a korenistá vôňa, kde môžeme nájsť štipľavú škoricu, zmyselnú čiernu orchideu a jemné santalové drevo. Jednoduchá kompozícia je však plná elegancie, prekvapenia a hravosti. Nechajte sa očariť korenistou vôňou orientu a poznajte tajomné dobrodružstvo a diaľky exotických krajín. Prebudí u Vás túžbu po pozornosti a dokonalosti. Urobte svoj pracovný alebo slávnostný deň jedinečným a ukážte všetkým naokolo svoju neprehliadnuteľnú eleganciu a šarm.

 

Hlava:

  • škorica

Srdce:

  • čierna orchidea

Základ:

  • santalové drevo

 

 

Škorica je známa ako korenie v gastronómií v sladkých či slaných pokrmoch, ale tiež ako afrodiziakum. Získava sa z vnútornej kôry škoricovníka. V Egypte ju poznali už 2000 rokov pred našim letopočtom, no pôvodne s najväčšou pravdepodobnosťou pochádza z Číny. Patrí medzi najzdravšie potraviny na svete a v staroveku sa používala v liečiteľstve. Parfuméri si ju obľúbili pre jej príjemnú, špecifickú a ničím nenahraditeľnú vôňu. Patrí medzi jednu z najstarších prísad používaných v parfémoch.

Orchidea patrí k tropickým rastlinám. Jej kvety sa môžu pýšiť obrovskou paletou všetkých farieb a odtieňov aké si len viete predstaviť. Túto vlastnosť oceňujeme všetci, ktorý ju používame doma na skrášľovanie našich domovov. Z dôvodu že existuje viac ako 800 druhov orchideí, aj ich vône sa líšia a je ťažko formulovať čím je vôňa orchidei charakteristická. Môže sa tak stať tajným triumfom parfuméra pri vývoji nového parfému, ktorý bude obsahovať nepoznaný nový druh exotickej a úchvatnej vône orchidei. 

Santalové drevo je už viac ako 2500 rokov používane napríklad pri náboženských obradoch a rituáloch v Indií a Číne. Jedná sa o listnaté stromy s aromatickým drevom. Santalové drevo sa pre vysoký obsah vonných silíc používa nielen v liečiteľstve ale aj v kozmetickom priemysle. Pre potreby parfumérov sa extrakt získava destiláciou z rozdrvených koreňov a kmeňa. Santalové drevo je žlté a ťažké s jemnými vláknami. V kozmetickom priemysle má značný význam ako stabilizátor. Na rozdiel od iných aromatických driev si svoju vôňu zanecháva počas niekoľkých rokov. Najviac je však obľúbené kvôli balzamovitým a drevitým tónom, ktoré zanecháva vo výslednej vôni parfému. Santalové stromy sa pestujú v Austrálií a Indií, kde sú zákonom chránené.