Parfum CHLOE - Chloe Love - €12|Samys-parfemy

 
 
 

 
 
 
 

CHLOE

S329 Alternatívna vôňa k parfumu

CHLOE - Chloe Love

Výrobca:CHLOE
Kód produktu:S50329
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 15,00 €
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Objem: 50ml
S50329
Do 24 hodín 15,00 €
Objem: 100ml
S100329
28,00 €
Objem: 2ml Do 24 hodín 1,00 €
Technické parametre:
Tabuľka veľkostí
:
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 15 bodov.

Dámsky parfém Love, Chloé patrí medzi posledné hity značky Chloé a na trh bola uvedená v roku 2010. Nejedná sa o pokračovanie veľmi obľúbenej Chloé ale ide o novo vyvinutú, samostatnú vôňu, ktorá chce svojou jedinečnosťou zabojovať o Vašu priazeň. Nový voňavý príbeh si Vás získa romantickým a nežným dotykom, ktorý ucítite na Vašej pokožke. Cíťte sa očarujúco nežne, bezhranične slobodne a romanticky elegantne. Celý svet Vám leží pri nohách a Vy idete písať svoj príbeh lásky veľkými písmenami. Omamná a lákavá Love, Chloé pomôže otvoriť Vaše srdce, vyjadriť svoje city a otvoriť sa novej láske.

V zložení nehľadajte žiadne ovocné akordy. Love, Chloé je tvorená iba z čistých kvetín a je veľmi výrazný púdrový a mydlový parfém. Mix kvetinových tónov a korenia dáva vôni ľahkosť a jemnosť. Najzaujímavejšiu kompozíciu vytvára svieži kvet pomarančovníku a chladného ružového korenia. Pižmo, ryža a púdrové tóny jej dávajú hĺbku a jedinečný púdrový a mydlový nádych. Jedinečná zmes ingrediencií podčiarkne Vašu jedinečnú osobnosť, ženskosť a urobí Vás neodolateľnou. Love, Chloé je tu len pre Vás.

 

Hlava:

  • kvet pomarančovníka
  • ružové korenie

Srdce:

  • kosatec
  • hyacint
  • heliotrop
  • orgován
  • vistéria

Základ:

  • pižmo
  • ryža
  • púdrove tóny

 

 

Kosatec je veľmi zvláštna kvetina a najmä vďaka tomu, že sa jedná o veľmi krehký kvietok. Názor kosatec, resp. iris pochádza z gréckeho slova a znamená dúha. Určite aj z dôvodu, že jeho kvety sú k dispozícií všetkých farieb dúhy vo všetkých kútoch sveta. Aj jeho okrasné lístky vytvárajú veľmi pekný celkový dojem. Už v staroveku sa používali na výrobu liečivých prípravkov, ale takisto parfémov. Ak by ste kosatec ako kvetinu dostali do daru, vedzte že predstavuje hlboké city. Vo všeobecnosti je oslnivý a jedinečný kosatec znakom odvahy a obdivu.

Hyacint a jeho biele, modré, ružové alebo fialové kvety sú ozdobou každej záhrady. Jeden z najobľúbenejších a najvoňavejších cibuľových kvetín je spolu s narcisom a tulipánom poslom jari. Hneď po rozkvitnutí prvého kvietku začne okolo seba šíriť jemnú okúzľujúcu vôňu.  Svojou vôňou sa môže postaviť proti najväčším prírodným parfémom. Jeho atraktívne kvety a omamná, orientálna vôňa bola v minulosti vyvažovaná zlatom. Do Európy sa dostal v 16. storočí a pochádza z Ázie a Turecka.

Pižmo alebo mošus je veľmi prenikavá a páchnuca látka, ktorá sa štruktúrou podobá feromónu. Dá sa zaobstarať z podkožného vaku samca kabara pižmového žijúceho v strednej Ázií.  Používajú ho na označovanie svojho územia. Údajne sa jedná o afrodiziakum a preto sa stalo obľúbeným doplnkom v mnohých výrobkoch. Parfuméri ho využívajú kvôli jeho schopnosti dodať vôni prenikavé, mäkké a zmyselné tóny, ktoré dokážu vyvíjanú vôňu zaobliť.  Používa sa tiež ako fixátor k predlženiu trvanlivosti vône parfémov. Samozrejme v dnešnej modernej a technicky vyspelej dobe vieme tento výťažok získavať synteticky.