Parfum DOLCE & GABBANA - Rose the One - €12|Samys-parfemy

 
 
 

 
 
 
 

DOLCE & GABBANA

S345 Alternatívna vôňa k parfumu

DOLCE & GABBANA - Rose the One

Výrobca:DOLCE & GABBANA
Kód produktu:S50345
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 15,00 €
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Objem: 50ml
S50345
Do 24 hodín 15,00 €
Objem: 100ml
S100345
Do 24 hodín 28,00 €
Objem: 2ml
SV345
Do 24 hodín 1,00 €
Technické parametre:
Tabuľka veľkostí
:
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 15 bodov.

Dámsky kvetinovo ovocný parfém Rose The One od módneho domu Dolce & Gabbana je na trhu od roku 2009 ako romantickejšia verzia vône The One. Nežnej a romantickej žene dodá odvahu a sebavedomie, aby svoje túžby vedela aj realizovať. Poetickú chvíľku zameňte za najhorúcejšiu  scénu romantického filmu. Jemná Rose The One Vás naladí na tú správnu nôtu a necháte sa tak niesť svojimi túžbami a fantáziami, ktoré si musíte naplniť. Sebaistá a nepriehľadnuteľná už viac Rose The One nedáte z ruky. Užívajte si život ako sa len dá.

Šťavnaté citrusové ovocie spolu s čiernou ríbezľou vytvára veľmi zaujímavú a tajomnú kombináciu. Ešte tajomnejšia je však aróma zmesi kvetov ruže, konvalinky a pivónie. Sladká vanilka a drevitá aróma pižma a santalového dreva vôňu zakončujú hlbokým a sladkým opojením. Nechajte sa inšpirovať parfémom Rose The One od Dolce & Gabbna, obdarte sa skvelou náladou a vydajte sa zvádzať.

 

Hlava:

 • mandarínka
 • čierne ríbezle
 • grapefruit

Srdce:

 • ruža
 • konvalinka
 • pivónia
 • liči

Základ:

 • vanilka
 • pižmo
 • ambrette
 • santalové drevo

 

 

Vanilka je aromatické korenie a má svoj pôvod na Madagaskare. Nepoužíva sa len na prípravu sladkých jedál a nápojov ale aj v kozmetickom priemysle. Na výrobu extraktov sa využívajú jej plody alebo semená z vanilkových strukov. Najdôležitejšou látkou je vanilín, ktorý má príjemnú vôňu a sladkú chuť. V prírodnom stave obsahuje aj mnoho ďalších organických a aromatických látok. V syntetickej podobe je jej aróma menej lahodnejšia a viac ostrejšia. Jej výťažky dodávajú najmä kvetinovým alebo jantárovým vôňam hĺbku a plnosť. Parfuméri obľubujú takisto veľkú vytrvalosť vône, ktorú vanilka poskytuje.

Pižmo alebo mošus je veľmi prenikavá a páchnuca látka, ktorá sa štruktúrou podobá feromónu. Dá sa zaobstarať z podkožného vaku samca kabara pižmového žijúceho v strednej Ázií.  Používajú ho na označovanie svojho územia. Údajne sa jedná o afrodiziakum a preto sa stalo obľúbeným doplnkom v mnohých výrobkoch. Parfuméri ho využívajú kvôli jeho schopnosti dodať vôni prenikavé, mäkké a zmyselné tóny, ktoré dokážu vyvíjanú vôňu zaobliť.  Používa sa tiež ako fixátor k predlženiu trvanlivosti vône parfémov. Samozrejme v dnešnej modernej a technicky vyspelej dobe vieme tento výťažok získavať synteticky.

Ambrette je aromatická rastlina pôvodom z Indie, známe pre svoju nezameniteľnú arómu a liečiteľské účinky. Veľmi dlho bol využívaný ako rastlinná náhrada biologického pižma pri vytváraní tých najlepších parfémov. Semienka, struky, listy a výhonky sa používajú aj v gastronómií a pochutnávajú si na ňom tí najväčší gurmáni. Olej pre využitie v kozmetickom priemysle sa získava lisovaním semienok. Jeho extrakt dodáva vôni zamatovú jemnosť.

Santalové drevo je už viac ako 2500 rokov používane napríklad pri náboženských obradoch a rituáloch v Indií a Číne. Jedná sa o listnaté stromy s aromatickým drevom. Santalové drevo sa pre vysoký obsah vonných silíc používa nielen v liečiteľstve ale aj v kozmetickom priemysle. Pre potreby parfumérov sa extrakt získava destiláciou z rozdrvených koreňov a kmeňa. Santalové drevo je žlté a ťažké s jemnými vláknami. V kozmetickom priemysle má značný význam ako stabilizátor. Na rozdiel od iných aromatických driev si svoju vôňu zanecháva počas niekoľkých rokov. Najviac je však obľúbené kvôli balzamovitým a drevitým tónom, ktoré zanecháva vo výslednej vôni parfému. Santalové stromy sa pestujú v Austrálií a Indií, kde sú zákonom chránené.