ERMENEGILDO ZEGNA

 
 
 

 
 
 
 
Ermenegildo Zegna Parfum

 

Ermenegildo Zegna je taliansky módny dom známy pre výrobu kvalitných pánskych odevov od roku 1910. Dom pôvodne založil Ermenegildo Zegna  a zostal v rodinnom podnikaní až dodnes, pod vedením štvrtej generácie rodiny Zegna.

Firma vyrába každý aspekt jej odevu, od tkaniny až po konečný produktu. Zegna mlyn na vlnu bol tiež založený v roku 1910 a produkuje látku, ktorá sa používa v Zegna oblekoch. Spoločnosť je jedným z najväčších výrobcov jemných tkanín na svete, vyrábajú viac ako 2,3 milióna metrov vlny ročne. Okrem svojich vlastných vysoko kvalitných oblekov, Zegna tiež vyrába vlnené obleky pre dizajnérov, vrátane Gucci, Yves Saint Laurent a Tom Ford. Zegna je známa pre jej dôraz na kvalitu, novodobé  technológie a vysoko kvalitnú produkciu vlny.

Zegna otvorila svoj prvý butik v Paríži v roku 1980 a ku dnešnému dňu má Zegna okolo 500 vlastných predajní po celom svete. Prvá vôňa z Zegna bol ponúkaný v spolupráci s YSL Beauté. Spoločnosť podpísala novú licenčnú zmluvu na výrobu vôní s Estée Lauder v roku 2011.

 

 
 

ERMENEGILDO ZEGNA

 
ERMENEGILDO ZEGNA - Zegna Pour Homme
Panske
S543 Alternatívna vôňa k parfumu

ERMENEGILDO ZEGNA - Zegna Pour Homme

15,00 €

 
 

 

Parfumy Zegna boli vyrobené v spolupráci s parfumistami Alberto Morillas, Jacques Cavallier, Antoine Lie, Pierre Negrin, Olivier Gillotin, Daniela (Roche) Andrier, Frank Voelkl a Harry Fremont.