FAQ

 
 
 

 
 
 
 

Odkiaľ pochádzajú parfumy Samys?

Kolískou našich parfémov je Turecko. Producentom parfumov je jedna z najznámejších a v tomto segmente najdlhšie pôsobiaca spoločnosť Iksir parfumerie. Esencie samozrejme pochádzajú z Francúzka, ružový olej, ktorý je súčasťou olejového základu pochádza v ružových plantáží v Bulharsku.

 

 

V čom sú vaše parfumy výnimočné?

  • Koncentrácia éterických olejov je min. 20%, čo je najvyššia koncentrácia na trhu.
  • Naše parfumy majú trvácnosť min. 12 hod, nie je potrebná opakovaná aplikácia počas dňa.
  • Najlacnejšie parfumy na trhu – ukážte nám parfum rovnakej kvality za nižšiu cenu a my Vás určite odmeníme smiley Naše ceny sú nižšie až o 80% oproti originálnym parfémom.
  • Kvalita našich parfémov je garantovaná zvučným menom výrobcu.

 

 

Prečo sú vaše parfumy také lacné?

Vysvetlenie je jednoduché, racionálne a je súčasťou nášho sloganu: „Kvalita nie je o značke“. Sme tu pre hodnotovo uvedomelých spotrebiteľov, ktorí dospeli k pochopeniu, že kvalitu parfumu nerobí jeho značka, ani pekný obal. Naše parfumy sú kvalitnejšie ako originály, ale cenovo dostupné širokým masám.

 

 

Ponúkate aj originálne parfumy?

Určite nie. V našom internetovom obchode nájdete len alternatívne parfumy k originálom. Vôňa je na nerozpoznanie identická s originálom.  Alternatívne znamená, že za tú istú vôňu zaplatíte alternatívnu čiastkuwink. Predaj originálov alebo napodobenín nie je filozofiou našej spoločnosti.

 

 

Máte všetok tovar skladom?

Samozrejme, v našich skladových priestoroch sa nachádzajú tisíce parfumov pripravených na okamžitú expedíciu. V prípade, že niektorý z našich parfumov sa v skladových zásobách nenachádza, je to indikované v našom internetovom obchode pri produkte.

 

 

Tovar posielate poštou alebo kuriérom?

Prosím pozrite si sekciu doprava a platba, máme pre Vás pripravené pestré variácie platby a doručenia. Každému podľa gusta wink