Parfum GIORGIO ARMANI - Armani Attitude - €12|Samys-parfemy

 
 
 

 
 
 
 

GIORGIO ARMANI

S547 Alternatívna vôňa k parfumu

GIORGIO ARMANI - Armani Attitude

Výrobca:GIORGIO ARMANI
Kód produktu:S50547
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 15,00 €
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Objem: 50ml
S50547
Do 24 hodín 15,00 €
Objem: 100ml
S100547
Do 24 hodín 28,00 €
Objem: 2ml
SV547
Do 24 hodín 1,00 €
Technické parametre:
Tabuľka veľkostí
:
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 15 bodov.

Taliansky luxusný módny dom Giorgio Armani v roku 2007 predstavil svetu svoju novinku s názvom Attitude. Orientálny parfum pôsobí svojou kompozíciou veľmi ostro a zanecháva intenzívny a mužný dojem. Parfumy Armani Attitude sú ideálnou voľbou pre moderného muža s dostatkom životných skúseností, ktorý vie čo je poslaním muža a svojim šarmom zanecháva úžasný dojem. Vyzdvihnite svoju mužnosť luxusným parfemom Armani Attitude, ktorý Vám dodá a zvýrazni Vašu eleganciu, tajomnosť, rafinovanosť, sofistikovanosť a nežnosť. Parfemy Armani Vás podržia počas celého roka, v každom počasí, v každom období, či už počas náročnej pracovnej porady alebo počas príjemného letného večerného posedenia v podniku v kruhu svojich najlepších priateľov.

Parfemy Armani Attitude si vďaka jedinečnému zloženiu a vyváženiu ingrediencií nepomýlite s ničím iným. V začiatku Vaše city milo prekvapí nezvyklá kompozícia ingrediencií kávy a sicílskeho citrónu. Srdcom sa vinie aróma jemnej a nežnej levandule na pozadí pikantného kardamomu. Hrejivý zážitok plný tepla a zmyselnosti zanechajú svojimi hlbokými tónmi pačuli, ambry, opoponaxu a čínskeho cédra. Zanechajte svojou prítomnosťou, charizmou a parfumom Armani nezabudnuteľnú spomienku na stretnutie s Vami, na ktoré bude mať problém zabudnúť každá žena a ktoré sa jej vryje hlboko do pamäti na dlhý čas.

 

Hlava:

  • káva
  • sicílsky citrón

Srdce:

  • levanduľa
  • kardamom

Základ:

  • pačuli
  • ambra
  • opoponax
  • čínsky céder

 

 

Kardamom poznali v Grécku a Ríme skôr ako korenie. V Ázií ho používali pri príprave čaju a kávy. Plod sa podobá zázvoru a jeho semena majú silnú korenistú a sladkú, akoby citrónovú vôňu.  Po šafrane je kardamom druhý najdrahším korením. Používa sa na ochutenie sladkostí a osvieženie dychu. Jeho účinky sú však veľmi dôležité aj v liečiteľstve. Znižuje zahlieňovanie mliekom, viaže na seba kofeín, zlepšuje trávenie.

Pačuli je tropická bylina s malými ružovo bielymi kvetmi. Jej vôňa je veľmi silná a preto sa už stovky rokov používa pri výrobe parfémov. Extrakt sa získava z fermentovaných listov rastliny . Parfuméri používajú pačuli nielen ako stabilizátor ale parfému dodá zvláštny exotický nádych a tón. Vytváranie orientálnych a exotických vôni by sa bez nej určite neobišlo. Jej vôňa pripomína zmes vlhkého balzamového dreva a železa. Všetko však spolu pôsobí sladko a bylinkovo. Pestuje sa najmä v Indonézií.

Ambru považujú parfuméri za jeden z najlepších stabilizátor parfémov. Jej pôvod Vás však veľmi neočarí. Vyskytuje sa v tropických oceánoch na hladine vody ako čierne, voskovité a lepkavé kusy nestrávených zvyškov obsahu veľrybieho žalúdka. Čerstvá ambra nepríjemne zapácha, ale čím je staršia mení svoju arómu na príjemnú a zemitú. Mení sa tiež jej farba zo šedosivej až čiernej na zlatožltú až jantárovú. Dôležitá je však jeho účinok v parfémoch a tiež skutočnosť , že dnes sa vyrába výlučne synteticky v laboratóriách. No aj napriek tomu je vysoko oceňovaná a má veľkú hodnotu.

Céder, ktorý patrí medzi ihličnaté stromy rastie v pohoriach Himalájí a oblastiach Stredozemného mora. Bežne dorastá do dĺžky cez 20 metrov a môže sa dožiť aj 1000 rokov. Rastie v nadmorských výškach 1400 až 2500 m. n. m. Olej získaný z cédrového dreva je jednou z najstarších prísad používaných v kozmetickom priemysle. Má výraznú drevitú, korenistú, živicovú vôňu. Používa sa ako základný tón mnohých známych obľúbených parfémov. Nesmie chýbať vo výbave žiadneho parfuméra.