ISSEY MIYAKE

 
 
 

 
 
 
 
Issey Miyake Parfum

 

Issey Miyake je japonský módny návrhár známy pre svoje inovácie s tkaninou a použité technológie na výrobu zaujímavého a praktického oblečenia. Miyake sa narodil v Hirošime v roku 1938, a bol svedkom a prežil atómové bombardovanie mesta počas druhej svetovej vojny. Potom, čo študoval grafický dizajn na Tama Art University v Tokiu, Mikyake pokračoval v práci pre najslávnejších návrhárov až do roku 1960. Presun do Paríža viedol k práci pre Guy Laroche a Givenchy. Ďalší krok do New Yorku priniesol možnosť navrhnúť ready-to-wear oblečenie pre Geoffrey Beene. Miyake sa vrátil do Tokia v roku 1970, založil Miyake Design Studio a začal produkovať módu pre ženy.

Miyakeho rozsiahle znalosti tkanín priniesli do odevného priemyslu množstvo inovácií. Pomocou tepelného lisu vedel do tkanín pridať trvalé záhyby

Miyake odišiel z návrhárskeho sveta v roku 1997, ale naďalej dohliada na všetky módne línie vo firme.

Móda a parfumy Issey Miyake odrážajú zmysel pre humor a využívajú viacjazyčné hračky. Miyake vydal prvý parfum pre ženy v roku 1992 pod názvom L'Eau d'Issey. Issey Miyake predáva parfumy aj v Japonsku, jeho obchody nesú meno ELTTOB TEP (čo je po spiatku Pet Bottle – pet fľaša). Vône Issey Miyake sú ponúkané v spolupráci s Beauté Prestige International, divízie Shiseido.
 

 
 

ISSEY MIYAKE

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
ISSEY MIYAKE - L'Eau D'Issey Pour Homme
Panske
S570 Alternatívna vôňa k parfumu

ISSEY MIYAKE - L'Eau D'Issey Pour Homme

15,00 €
ISSEY MIYAKE - L`Eau D`Issey Florale
Dámske
S376 Alternatívna vôňa k parfumu

ISSEY MIYAKE - L`Eau D`Issey Florale

15,00 €
ISSEY MIYAKE - Pleats Please
Dámske
S377 Alternatívna vôňa k parfumu

ISSEY MIYAKE - Pleats Please

15,00 €

 
 

Issey Miyake vôňe boli vyrobené v spolupráci s parfumérmi Daphne Bugey, Jacques Cavallier, Olivier Crespo, Alberto Morillas, Dominique Ropion, Loc Dong a Aurelien Guichard.