JOOP!

 
 
 

 
 
 
 
JOOP! Parfum

 

JOOP! (Vyslovuje sa "yope") je nemecká módna a kozmetická značka, ktorú založil dizajnér Wolfgang Joop v roku 1978. Návrhár zhodnotil svoje meno a pridal za neho výkričník, aby značku od seba odlíšil. JOOP! Predstavila svoju prvú kolekciu v roku 1982 a pánsku módu pridala v roku 1985.

JOOP! je známy predovšetkým pre svoje plodné rady vôní, počnúc prvou vôňou Joop! Femme, ktorá bol uvedená v roku 1987. Populárna JOOP! Homme bola predstavený len o dva roky neskôr. Obe sa stali Bestsellery a pomoholi JOOP! Vyvinúť sa z módnej spoločnosti na life style spoločnosť, ktorá dnes ponúka módu, doplnky, okuliare, vône a domáci tovar.
Wolfgang Joop opustil spoločnosť v roku 2001, ale spoločnosť vydržala. Dom od roku 2008 vlastní spoločnosť Holy Fashio Group, avšak Coty vlastní všetky licencie na parfumy a kozmetické výrobky. Spoločnosť je primárne zameraná na rakúsky, nemecký a švajčiarsky trh, kde je veľmi dobre známa a populárna.

 
 

JOOP!

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
JOOP! - JOOP! Go
Panske
S575 Alternatívna vôňa k parfumu

JOOP! - JOOP! Go

15,00 €
JOOP! - JOOP! Homme
Panske
S574 Alternatívna vôňa k parfumu

JOOP! - JOOP! Homme

15,00 €

 
 

 

Parfumy JOOP! Boli vytvorené v spolupráci s parfumistami Creations Aromatiques, Michel Almairac, Sophie Labbe, Alienor Massenet, Benoist Lapouza, Christophe Raynaud, Veronique Nyberg, Olivier Polge, Francis Kurkdjian, Gilles Romey, Louise Turner, Calice Becker and Michel Girard.