LAURA BIAGIOTTI

 
 
 

 
 
 
 
Laura Biagiotti Parfum

 

Laura Biagiotti je talianska módna návrhárka známa ako "kráľovná kašmíru." Narodila sa v roku 1943  matke, ktorá vlastnila krajčírstvo a navrhovala uniformy pre leteckú spoločnosť Alitalia. Laura vyštudovala históriu a archeológiu na univerzite v Ríme, ale aj napriek štúdiu sa rýchlo zapojila do rodinného biznisu. V roku 1965 sa osamostatnila a začala s vlastným podnikaním s partnerom Gianni Cigna, ktorý sa mal stať je manželom. Spoločnosť bola veľmi úspešná a začala vyrábať a exportovať tovar pre mnohé talianske módne domy. V roku 1972 sa Laurine ašpirácie naplnili a spustila výrobu vlastnej kolekcie pre ženy.

Laura Biagiotti pomohla spopularizovať kašmír, ktorý predtým nebol v móde používaný. Ona ho použila v každej svojej kolekcii.

Prvá vôňa spoločnosti, Fiori Bianchi, bola predstavený v roku 1982. Bola to najpredávanejšia vôňa spoločnosti. Mužská vôňa vyšla až v roku 1995. Laura Biagiotti naďalej ponúka vône pre mužov a ženy v spolupráci s Procter & Gamble.

 

 
 

LAURA BIAGIOTTI

 
LAURA BIAGIOTTI - Roma Uomo
Panske
S585 Alternatívna vôňa k parfumu

LAURA BIAGIOTTI - Roma Uomo

15,00 €

 
 

 

Parfumy Laura Biagiotti boli vyrobené v spolupráci s parfumérmi Carlos Vinals, Domitille Michalon, Sophie Labbe, Sophia Grojsman, Ursula Wandel, IFF, Michel Almairac and Lucas Sieuzac.