NAOMI CAMPBELL

 
 
 

 
 
 
 
Naomi Cambell Parfum

Naomi Campbell má jednu z najznámejších tvárí na svete. Je to jedna z najväčších celebrít modelingu a najlepšie zarábajúca modelka v začiatku 90 tych rokov.

Naomi Campbell sa narodila v Londýne v roku 1970 a svoj raketový vzostup začala v roku 1986 kedy bola po prvýkrát vyfotená na obálke časopisu Elle. V roku 1988 bola prvou afro modelkou, ktorá sa dostala na titulnú stránku magazínu Vogue. Naomi Campbell predvádzala modely pre najlepších návrhárov sveta ako sú Versace, Azzedine Alaia, Isaac Mizrahi and Dior. Jej tvár a figúra pózovala pre fotografov do reklamy pre Versace, Ralph Lauren, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton and Yves St. Laurent.

Naomi Cambell je známa pre svoju krásu ako aj pre svoju ohnivú osobnosť. Naomi dokázala otvorene bez predsudkov rozprávať na verejnosti o problémoch v modelingovom priemysle a o ťažkostiach s ktorými sa potýka farebná žena.

Naomi Campbell spustila radu vôní pre ženy v roku 1999 spolu s doterajším best sellerom parfumom „Naomi Cambell“. Naomi Campbell parfumy sú vyrábané v spolupráci s Procter & Gamble.

 

 
 

NAOMI CAMPBELL

 
NAOMI CAMPBELL - Naomi Campbell
Dámske
S401 Alternatívna vôňa k parfumu

NAOMI CAMPBELL - Naomi Campbell

15,00 €

 
 

 

Naomi Campbell parfumy boli vyrobené v spolupráci s parfumérmi ako Michel Almairac, Ursula Wandel, Olivier Cresp, Dorothee Piot, Francoise Caron and Olivier Pescheux.