NARCISO RODRIGUEZ

 
 
 

 
 
 
 
Narciso Rodriguez Parfum

Narciso Rodriguez III je americký módny návrhár kubánskeho pôvodu. Narodil sa v New Jersey, Rodriguez študoval módu na slávnej Parsons School of Design v Paríži. Prvé jeho diela vznikli na voľnej nohe pre rôzne spoločnosti v New Yorku. Pôsobil aj u Anne Klein a tiež Calvin Klein.

Rok 1995 bol pre Narcisca Rodrigueza dosť náročný, nakoľko pôsobil simultánne ako dizajnový riaditeľ pre TSE v New Yourku a tiež ako dizajnový riaditeľ Crruti v Paríži.

Jeho úspech viedol k vytvoreniu značky Narciso Rodriguez a svoju prvú kolekciu uviedol v roku 1997. Rodriguez vyhral cenu najlepšieho módne dizajnéra od Vogue a rady módnych návrhárov v Amerike. V roku 1997 Loewe tiež vymenoval Rodrigueza za riaditeľa pre dizajn pre svoju novú dámsku zbierku.

Rodriguez sa vrátil do spojených štátov v roku 2001 a hneď bol vymenovaný za dizajnéra roka 2002 a 2003 od rady pre módnych návrhárov Ameriky. Rodriguez meno bolo v centre pozornosti opäť keď prvá dáma Michelle Obama mala na sebe kontroverzné šaty z Rodriguezovej jarnej kolekcie 2009 počas  prvého vystúpenia prezidenta Baracka Obamu.

Narciso Rodriguez vydal svoju prvú vôňu „pre ňu“ v roku 2003 v spolupráci Shiseido's Beaute Prestige International Brand. Mužská vôňa „for him“ bola vydaná v roku 2007.


 

 
 

NARCISO RODRIGUEZ

 
NARCISO RODRIGUEZ - Narciso Rodriguez
Dámske
S402 Alternatívna vôňa k parfumu

NARCISO RODRIGUEZ - Narciso Rodriguez

15,00 €

 
 

 

Parfumy Narciso Rodriguez boli vyrobené  v spolupráci s parfumistami Alberto Morillas, Christine Nagel, Francis Kurkdjian and Aurelien Guichard.