ralph lauren parfem

 
 
 

 
 
 
 
Ralph Lauren Parfum

 

Ralph Lauren je americký módny návrhár známy pre jeho populárne polo linky a iné línie oblečenia, doplnky a domácu výzdobu. Spoločnosť bola založená v roku 1967 a spočiatku ponúkala rad pánskych kravát, spoločnosť rástla rýchlo a v krátkom čase mala svoj vlastný butik v obchodnom dome Bloomingdale v  1969, a vlastný samostatný obchod v Beverly Hills od roku 1971. Prvá dámska línia bola  zahájená ten istý rok. Značka sa stala priekopníkom preppy štýlu populárneho  v neskorých 70 tych rokoch.

Spoločnosť sa rýchlo rozrástla o ďalšie línie, športové oblečenie, formálne oblečenie a začali predávať aj parfumy. Odrážala klasický americký štýl s outdoorovými ťažkými črtami. Mnoho ich odevov nieslo logo poníka, alebo hráčom póla.

Ralph Lauren pri tvorbe parfumov spolupracuje so spoločnosťou L´Oreal. Ich prvé vône boli pánska vôňa POLO a dámska vôňa Lauren v roku 1978. Ďalšie dve vône v rade, Chaps pre mužov a Smoking pre ženy v roku 1979 sa tiež stali milovanou klasikou.

 

 
 

RALPH LAUREN

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
RALPH LAUREN - Polo Blue
Panske
S593 Alternatívna vôňa k parfumu

RALPH LAUREN - Polo Blue

15,00 €
RALPH LAUREN - Ralph
Dámske
S411 Alternatívna vôňa k parfumu

RALPH LAUREN - Ralph

15,00 €
RALPH LAUREN - Romance
Dámske
S412 Alternatívna vôňa k parfumu

RALPH LAUREN - Romance

15,00 €
RALPH LAUREN - Safari
Panske
S594 Alternatívna vôňa k parfumu

RALPH LAUREN - Safari

15,00 €

 
 

 

Parfumy Ralph Lauren boli vyrobené  v spolupráci s parfumistami Yves CASSAR, Harry Fremont, Richard Herpin, Honorine Blanc, Alberto Morillas, Olivier Gillotin, Carlos Benaim, Pierre Negrin, Christophe Laudamiel, ellen Molner, James Krivda, Annie Buzantian, Firmenich, Alain Alchenberger, David Apel, Jim Krivda, Linda Kramer, Antoine Lie a Dominique Ropion.