ROBERTO CAVALLI

 
 
 

 
 
 
 
Roberto Cavalli Parfum

Roberto Cavalli je taliansky módny návrhár známy pre jeho sexy oblečenie a zvieracie vzory. Narodil sa v roku 1940 v rodine s umeleckým koreňom  - dedko Giuseppe Rossi maliar z konca 19. Storočia. Cavalli študoval umenie s dôrazom na potlač textilu, čo sa ukázalo byť veľmi cenné v jeho budúcej kariére.
Cavalli vyvinul  špeciálnu techniku pre tlač na kožu, vytváral unikátne patchwork vzory zložené z rôznych materiálov. Jeho inovácie v koženej tlači upútali pozornosť módneho sveta, a v roku 1970, ukázal svoju prvú kolekciu ready-to-wear v Paríži. V roku 1972 si otvoril svoj prvý butik v meste Saint-Tropez, kde Brigitte Bardot pomohla popularizovať jeho oblečenie.

Cavalli sa stretol s jeho múzou a budúcou manželkou, Evou Duringer, v roku 1980. Táto krásna modelka a  Miss Universe bola takmer o 20 rokov mladšia než on, ale pár zotrval a od tej doby boli partnermi v rodičovstve, láske a podnikaní. Dnes je značka veľmi známa a obľúbená a predáva sa vo viac ako 50 krajinách po celom svete  a názov Cavalli je synonymom pre očarujúci taliansky životný štýl. Značka Cavalli ponúka pánsku módu, spodnú bielizeň, doplnky, vodku a parfum.
Cavalli vône sú ponúkané v spolupráci s ITF Cosmetics. Prvá vôňa, Roberto Cavalli pre ženy, debutoval v roku 2002.

 
 

ROBERTO CAVALLI

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
ROBERTO CAVALLI - Just Cavalli Him
Panske
S595 Alternatívna vôňa k parfumu

ROBERTO CAVALLI - Just Cavalli Him

15,00 €
ROBERTO CAVALLI - Roberto Cavalli
Dámske
S413 Alternatívna vôňa k parfumu

ROBERTO CAVALLI - Roberto Cavalli

15,00 €

 
 

Vône Cavalli boli vyrobené v spolupráci s parfumérmi Olivier Polge, Nathalie Lorson, Fabrice Pellegrin, Olivier Crespo, Domitille Bertier, Karine Dubreuil, Jean-Charles Niel, Clement Gavarry, Mathilde Bijaoui, Louise Turner, Alberto Morillas, Maurice Roucel a Jacques Cavallier.