VIKTOR & ROLF

 
 
 

 
 
 
 
Viktor&Rolf Parfum

 

Viktor & Rolf je v Amsterdame založený módny dom. "Viktor & Rolf" v názve domu sú Viktor Horstingom a Rolf Snoerenom. Obaja Viktor a Rolf sa narodili v roku 1969 a stretli sa, keď študovali módu na Akadémii umení v Arnheme. Pár sa dokonca na seba aj mierne fyzicky podobal a sú známi aj tým, že sa spolu rovnako obliekali. Pri prvej verejnej prehliadke ich novej kolekcie „Monsieur“ obaja chodili po móle a predstavovali jednotlivé kolekcie. Zaujímavé bolo to, že jednotlivé modely menili priamo na móle pred očami kamier a divákov. Dvojica je známa pre ich kreativitu a umenie pri tvorbe módnych kolekcií. Viktor a Rolf tiež publikovali rad kníh a navrhli kostýmy pre divadelné produkcie.

Parfémy vyzerajú ako prirodzené rozšírenie tohto tvorivého páru. Prvá Viktor & Rolf vôňa, Flowerbomb, bola predstavená v roku 2004. Vôňa bola okamžitým úspechom a v ďalších rokoch nasledovali ďalšie limitované edície. Pánska vôňa na seba nedala dlho čakať. Prvá pánska vôňa sa volala „Antidote“ a na trh bola uvedená v roku 2006. Nová pánska vôňa, Spicebomb, vyšla v roku 2012.

 

 
 

VIKTOR & ROLF

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
VIKTOR & ROLF - Flowerbomb
Dámske
S429 Alternatívna vôňa k parfumu

VIKTOR & ROLF - Flowerbomb

15,00 €
VIKTOR & ROLF - Spicebomb
Panske
S604 Alternatívna vôňa k parfumu

VIKTOR & ROLF - Spicebomb

15,00 €

 
 

Parfumy Viktor & Rolf boli vyrobené v spolupráci s parfumistami Alienor Massenet, Pierre Wargnye, Cecile Matton, Serge Majoullier, Carlos Benaim, Olivier Polge, Domitille Bertier a Dominique Ropion.